HPV İçin Takviye Edici Gıda

HPV İçin Takviye Edici Gıda
HPV İçin Takviye Edici Gıda

HPV tedavisinde en önemli adım bağışıklık sistemini güçlü ve dengede tutmaktır. Bu düzen için içerik olarak zengin takviye gıdalar kullanılmalıdır. AHCCompound, vit B12, Folik Asit, EGCG, C Vitamini ve Betaglucan bileşenleri ile zenginleştirilmiş ürünümüz, tedavi sürecinde ve sonrasında virüsten korunmaya yardımcı olur. Vücudu destekleyerek bağışıklık sistemini güçlendirir. 

HPV İçin Takviye Edici Gıda, içeriğinde bulunan bileşenler ile vücudu doğal olarak dengeler.

EGCG: HPV tedavisinde önemli etkiye sahip maddedir. Yeşil çay ekstresinden elde edilir ve HPV virüsünü baskılamada önemli oyuncudur. 

Vit B12, Folik Asit: vücudun önemli fonksiyonlar için gerekli olan vitaminlerdir. HPV etkisini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. 

Hyaluronik Asit: HPV virüsünün hasarlı alanlardan girmesini engelleme özelliğine sahiptir. 

AHCCompound : uzakdoğuda yetişen mantarlar ekstrasından elde edilmiş olan ve besin takviyesi olarak kullanılan bir bileşiktir.

Glutatyon: Vücutta doğal olarak bulunan kuvvetli bir antioksidandır. Yaş ilerlemesi ile birlikte düzensiz beslenmeyle etkisini zamanla kaybeder. 

Beta glukan: bağışıklık sistemini güçlendiren kuvvetli antioksidandır. HPV ve CIN1’e karşı etkindir. 

C Vitamini: en büyük öneme sahip vitaminlerden bir tanesidir. Vücudun iyileşmesi için gerekli desteği sağlar. 

Hapyvir Egcg Glutatyon AHCCompound Vitamin C-B12 İçeren Takviye Edici Gıda; Yüksek miktarda kafein içerir. Hamileler, emzirme dönemindeki kadınlar ve çocuklarda kullanımı uygun değildir.